YACHTIC.EU
X

Nie możesz porównać więcej niż 5 jachtów.

Jachty dodane do porównania ()

Usuń wszystkie

Wynajem jachtów w Niemczech

Niemcy to kraj położony w Europie Środkowej. Jego wybrzeże oblewa Morze Bałtyckie. Od zachodu graniczy z Francją, Luksemburgiem, Belgią i Holandią, od północy z Danią, od wschodu z Polską i Czechami, zaś od południa z Austrią i Szwajcarią.

Szybki wynajem jachtu

  • W wyszukiwarce sprawdzic można aktualne ceny oraz dostępność jachtów.
  • Za wynajem jachtu zapłacić można w EUR i PLN.
  • Ubezpieczenie załogi jest dostępne opcjonalnie.

Patent sternika jachtowego to nie problem, mamy wielu zaufanych skipperów!

  • U nas możesz wynająć skippera na czas rejsu jachtem.
  • By sterować jachtem potrzebny jest patent sternika jachtowego oraz licencja UKF, więc jak nie posiada się tych uprawnień to można bez problemów wynająć kapitana na czas wynajmu jachtu. 

 

Niemcy znani ze swojego umiłowania do porządku i rozwoju, przygotowali dla żeglarzy solidną bazę żeglarską - nowoczesne, dobrze wyposażone porty wraz z całą otaczającą je infrastrukturą, dzięki czemu czarter jachtu w Niemczech przebiega sprawnie, bez komplikacji i jest bardzo przyjemny, mimo panującego tu umiarkowanego ciepłego klimatu. Co ważne, dojazd do miejsca czarteru jest bardzo wygodny, a to ze względu na świetnie rozwiniętą sieć autostrad i dróg na terenie naszych zachodnich sąsiadów. Oprócz dojazdu “na własną rękę”, samochodem, na wybrzeże Niemiec można się także dostać samolotem, koleją lub międzynarodową linią autokarów. Na dodatek podróż z Polski nie jest długa, co docenią szczególnie Ci, którzy cierpią na choroby lokomocyjne lub po prostu nie lubią podróżować na długich dystansach.

 

Wakacje na jachcie to jedna z najprzyjemniejszych form spędzania urlopu. Możliwość bycia codziennie w innym miejscu, wolność i mobilność, jaką daje jacht jest nieoceniona. pobyt na jachcie wbrew pozorom nie zamyka załogantów na małej powierzchni, a wręcz przeciwnie - daje swobodę podróżowania i odkrywania nowego. Co ciekawe, nie wszyscy żeglarze wybierający się na jacht, szukają jedynie upałów i kąpieli w ciepłym morzu. Jeśli więc pragniesz przeżyć ciekawą przygodę i nie zależy Ci na tętniących życiem kurortach, rajskich widokach rodem z pocztówek - wynajem jachtu w Niemczech jest dla Ciebie. Podczas urlopu na jachcie w Niemczech możesz odwiedzić jedną z piaszczystych plaż, pozwiedzać rybacką osadę, dopłynąć do jednej z licznych wysepek czy po prostu podziwiać zabytkowe, klimatyczne, nadmorskie miasteczka.

 

Rejs jachtem po Niemczech to świetna okazja, by lepiej poznać historię, kulturę i tradycje naszych zachodnich sąsiadów. Choć Niemcy graniczą z Polską, to ich życie codziennie nieco różni się od naszego. Najbardziej charakterystyczną cechą dla Niemców jest porządek, systematyczność i pilnowanie swoich obowiązków. Ich kuchnia również trochę różni się od tradycyjnej, polskiej, która przecież też nie należy do “najlżejszych”: mieszkańcy Niemiec jedzą bardzo kalorycznie i tłusto. Głównym składnikiem regionalnych potraw są mięsa różnego rodzaju i w różnej postaci. Na północy kraju jednak duży częściej jada się ryby, ze względu na skupisko portów i łowisk. 

 

Zobacz pozostałe regiony